Zabiegi - Mazurskie Centrum Rehabilitacji - Dębowa Góra

zabiegi

Nasze zabiegi

Oferta naszych zabiegów zorientowana jest w szczególności na:
wspomaganie leczenia chorób onkologicznych, rehabilitację po przebytej mastektomii, wspomaganie leczenia chorób neurologicznych, wspomaganie leczenia chorób przemiany materii, leczenie zaburzeń lękowych i depresyjnych, leczenie dysfunkcji narządów ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), korekcję wad postawy, leczenie schorzeń kręgosłupa, leczenie schorzeń reumatycznych, wspomaganie leczenia schorzeń układu krążenia i układu oddechowego, leczenie zaburzeń wydolności oddechowej, regenerację w przypadku ogólnego osłabienia organizmu oraz rekonwalesencję po przebyciu COVID-19.

Get free pricing!

Fizykoterapia

W Mazurskim Centrum Rehabilitacji - Dębowa Góra prowadzimy cały szereg zabiegów fizykoterapii, mających na celu poprawę funkcjonowania organizmu, niwelowanie skutków i następstw chorób, działających przeciwbólowo, rozluźniająco, poprawiających sen, działających przeciwobrzękowo, zmniejszających blizny pooperacyjne oraz stabilizujących parametry zdrowotne.

W naszym Ośrodku realizujemy zabiegi z zakresu: laseroterapii, elektroterapii, sonoterapii, hydroterapii, krioterapii, pressoterapii oraz światłolecznictwa.

Wszystkie zabiegi są wykonywane przez profesjonalny personel w oparciu o stan zdrowia pacjentów i zalecenia lekarskie.

Check our works

Psychoterapia

Doskonale wiemy jak ważne jest dbanie o dobre samopoczucie osób chorych przewlekle. Nasza oferta zawiera również zajęcia z zakresu psychoterapii, mające na celu poprawę samopoczucia naszych kuracjuszy.

Nasi goście mogą liczyć na zajęcia psychoterapii grupowej i indywidualnej, prowadzone przez wysokiej klasy profesjonalistów.

Get free pricing!

Relaksacja

Oprócz profesjonalnych zabiegów proponujemy naszym Gościom zajęcia relaksacyjne. Wiemy jak ważna jest rola relaksacji w uzupełnieniu profesjonalnego leczenia.

Do dyspozycji Kuracjuszy oddajemy wannę z hydromasażem oraz fotele masujące. Ponadto w zależności od stanu zdrowia i oczekiwań wykonujemy masaże relaksacyjne.

Check our works

Whould like to use this template with your next project?